A Way Out
A Way Out

Bu ürün hesap ya da Launcher key olarak teslim edilmektedir. 9,99

Daha önce hiç görmediğiniz ortak bir deneyime katılın. Bir film yönetmeni Josef Fares tarafından yönetilen Hazelight Stüdyoları tarafından geliştirilen A Way Out , hapishaneden kaçan ve motivasyonlarını yerine getirmek için bir arada kalmaları gereken iki adamın hikayesidir.

A Way Out'un unutulmaz kooperatif oyunu

Hazelight'ın oyunu yalnızca iki oyunculu bir kooperatif oyunudur. Her oyuncu, açıkça tanımlanmış, tamamen gerçekleştirilmiş iki karakterden biri olan Leo ve Vincent'ı kontrol eder. Hikayeyi dikkatlice yönlendirilmiş bölünmüş ekranda oynayın  , sahne için kimin bölümünün daha önemli olduğuna bağlı olarak ekran oranlarını değiştirin.

Sahne tanımlayan kararlar

A Way Out, özünde  bir  kararlar ve iletişim oyunudur . Her sahne, Leo'nun veya Vincent'ın olasılıkları kendi lehlerine çevirmek için kullanabileceği fırsatlarla doludur ve birçok kez sizin ve yardımcı oyuncunuzun ilerlemeden önce hareketin seyri üzerinde anlaşmaya varmanız gerekir. koyar  iletişim vurgu . İkinizi de tatmin edecek bir uzlaşmaya varabilir ve kaçan iki mahkumu yolculuklarının başka bir bölümüne itebilir misiniz? İşbirliğiniz, oyunda ortaya çıkan olay üzerinde doğrudan etkiye sahiptir. O halde seçimlerin ne olacak?

Her sahne için özel olarak hazırlanmış kontroller ve animasyonlar

Telltale Games'in prodüksiyonları ve Dontnod's Life is Strange çerçevesinde, A Way Out derinlemesine bağlamsal bir kontrol şemasına sahiptir, her bir etkileşimi anlamlı kılar ve mümkün olduğunca inandırıcı kılmak için tam bir hareket yakalama işlemi sunar. Mükemmel bir soygundan kaçmanıza yardımcı olabilecek eylemler ve iki kahramana daha fazla lezzet ve karakter veren eylemler, onların kişilikleri ve ilgi alanları hakkında içgörü sağlar. Tüm eylemler, en küçüğü bile anlamlıdır.

Bir çıkış yolu hikayesi

A Way Out hikayesi, 1970'lerde ABD'de Vincent adında bir adamın daha genç bir Leo'nun zaten tatminsiz bir ikamet ettiği hapishaneye atılmasıyla başlar. İkisi  , Amerika'da uzun ve tehlikeli bir yolculuğun sadece başlangıcı olan ortak bir motivasyon ve birlikte kaçış keşfeder . İki  adam önemli ölçüde zıtlık gösterir: Leo asabidir ve daha spontane iken, Vincent daha yaşlı ve çıkış yolunu konuşmak için daha istekli. Oyun için hangisini tercih edeceksiniz? Her biri, kişiliklerini tam olarak yansıtan farklı seçenekler ve etkileşimler sunar.


Geri dönüşüm yok

A Way Out, köşeleri kesmez. Her sahne ve her sekans benzersizdir, başka hiçbir yerde kullanılmamış, kendisi için özel olarak yapılmış benzersiz animasyonlarla tamamlanmıştır. Oyun sırasında tekrar eden ve tanıdık bölümlerin tekrarlanmasını beklemeyin, bu tür bir deneyim değil. Konserve animasyonlar yok, genel etkileşim yok. A Way Out'un her adımı benzersizdir.

Yorumlar
Değerlendirme :
0 puan (0 kişi)

Yorum Yap

Lütfen bekleyiniz...
Discord