Battlefield 1
Battlefield 1

Origin oyun hesapdır. Postaya erişimi yada gizli soruya erişim yoktur. Hesapta başka oyunlar da olabilir, bunlar hediye olarak verilir. Extra ücreti yoktur. Satın aldıktan hemen sonra aşağıdaki adımları uygulayın.

1) Origin programını indirin ve kurun. http://www.dm.origin.com/download

2) Origin programında oturum açın.

3) Oyunu indirin.9,99
49,00

Battlefield 1, kendinizi uzaklaştırmanız imkansız olan çok oyunculu bir oyundur. Savaşa 64 kişiye kadar katılabilir. Böylesine büyük bir şirkette görevleri tamamlamak, rakiplerle savaşmak ve yüksek profilli zaferler elde etmek daha ilginç. Tüm savaşlar birbirinden önemli ölçüde farklıdır. Bu benzersizlik, oyunda sezgisel yıkılabilirliğin varlığından kaynaklanmaktadır. Savaşın başlayacağı, kendiniz için en uygun yeri bağımsız olarak seçersiniz. Savaş dünyanın herhangi bir yerinde gerçekleşebilir: romantik Fransa'dan sıcak İtalya'ya. Aralarından seçim yapabileceğiniz sunulan yerlerin detayı şaşırtıcı.
Bu birinci şahıs nişancı oyunu, sadece renkli konumların çeşitliliği ile değil, aynı zamanda savaşmanın çok sayıda yolu ile de ünlüdür. Kendinizi bir uçak pilotu veya bir askeri savaş gemisinin kaptanı gibi hissetme şansınız olacak. Oyuncu, güçlü dünya güçleri ve imparatorluklar arasında alevlenen savaşlara doğrudan katılır. Bu savaşlar modern dünya tarihinin bir parçası haline geldi. Birinci Dünya Savaşı sırasında kullanılan teknolojinin yanı sıra en son silah türlerini tanıyacak ve tüm bunları eylem halinde görebileceksiniz.


Sistem gereksinimleri
Windows 7 / 8.1 / 10 (64 bit sürümler);
Intel Core i5 6600K veya daha iyisi;
8 GB Ram
Nvidia GeForce GTX 660 / AMD Radeon HD 7850;
DirectX® 11 ile uyumlu ses cihazı
31 GB Boş alan

Yorumlar
Değerlendirme :
0 puan (0 kişi)

Yorum Yap

Lütfen bekleyiniz...
Discord