Battlefield 3
Battlefield 3

Origin oyun hesapdır. Postaya erişimi yada gizli soruya erişim yoktur. Hesapta başka oyunlar da olabilir, bunlar hediye olarak verilir. Extra ücreti yoktur. Satın aldıktan hemen sonra aşağıdaki adımları uygulayın.

1) Origin programını indirin ve kurun. http://www.dm.origin.com/download

2) Origin programında oturum açın.

3) Oyunu indirin.9,99

Battlefield 3, Dice tarafından yaratılan ve bu tür interaktif eğlenceye odaklanan harika bir üçüncü şahıs nişancı oyunudur. Bugün sizi bu oyun macerasına kişisel olarak aşina olmaya ve başarıya ulaşmaya davet ediyoruz. Oyun macerasının yeni bölümüyle birlikte, çok oyunculu bir macera olarak sınıflandırılan yeni bir format geliyor. Tek başına oynanması gereken bir oyunun şirketi bile arkadaşınızın açık desteğini gerektirir. Bu nedenle, bu oyunu oynamak için bir arkadaşınızı aramak ve tam bir yüzleşmeye hazırlanmak daha iyidir.
Bu oyunun yukarıdaki tüm özelliklerine ek olarak, 64 oyuncunun aynı anda katılabileceği sanal sahalarda büyük çaplı savaşlar uyguladığını belirtmekte fayda var. Evet, bu bir şaka değil, şimdi monitörünüzde dikkat, harekete geçme isteği ve isabetli atış gerektiren gerçek bir savaş çıkacak. Bol miktarda çeşitli silahlara ek olarak, size düşmanlıklar sırasında bulunabilecek ekipman, uçak ve diğer ilginç özelliklerin kullanımını sunuyoruz. İyi oyun!


Sistem gereksinimleri
Vista, 7
Core 2 Duo - 2,4 GHz veya Athlon X2 - 2,7 GHz
2048 MB 4096 MB
17151 MB Boş alan
Ekran kartı: GeForce 8800GT veya Radeon 3870, (512 MB) GeForce GTX560 veya Radeon 6950, (1024 MB)

Yorumlar
Değerlendirme :
0 puan (0 kişi)

Yorum Yap

Lütfen bekleyiniz...
Discord