Battlefield 4
Battlefield 4

Origin oyun hesapdır. Postaya erişimi yada gizli soruya erişim yoktur. Hesapta başka oyunlar da olabilir, bunlar hediye olarak verilir. Extra ücreti yoktur. Satın aldıktan hemen sonra aşağıdaki adımları uygulayın.

1) Origin programını indirin ve kurun. http://www.dm.origin.com/download

2) Origin programında oturum açın.

3) Oyunu indirin.9,99

"Battlefield 4" ün ait olduğu türün tanımıyla, her şey o kadar basit değildir. Bir yandan bir aksiyon oyunu. Ama öte yandan - bizden önce bir havlu atıcı. Diyelim ki, nişancı unsurları olan bir aksiyon oyunu. Yeterli bir komplonun varlığından dolayı tam teşekküllü bir atıcı olamaz.
Oyun, yeni bir savaşın patlak vermek üzere olduğu Şangay'dan Amerikalı "büyük adamlar" ı tahliye etme göreviyle başlar. Ancak operasyon sırasında bir şeyler ters gitti ve ayrılma anlaşılmaz, Tanrı'nın unuttuğu bir yerde sona erdi. Sonraki bütün olay örgüsü müfrezesinin kendi anavatanlarına dönme girişimlerine dayanıyor. Doğal olarak, kurtarılan VIP'lerle birlikte. Ancak bunu yapmak o kadar kolay değil, çünkü birdenbire ortaya çıkan düşman kalabalığıyla yüzleşmeniz gerekecek. "Battlefield 4" gerçekçiliğiyle dikkat çekiyor. Bu türdeki hiçbir oyunda asla gerçekleşmemiş binaları bile yıkabilirsiniz. Görevler heyecan verici. Birçoğu tek seferde tamamlanamaz. Oyuna ilgi katan şey budur.
Aksiyonun grafiksel kısmı harika. Güncellenmiş grafik motoru işini yapıyor. Resim göze hoş geliyor ve fotogerçekçiliğiyle dikkat çekiyor. Battlefield 4, hem serinin ölümcül hayranlarına hem de aksiyon türüne yeni başlayanlara hitap edecek.


Sistem gereksinimleri
Win Vista (SP2) / Win 7 / Win 8;
Intel Core 2 Duo, 2,4 GHz / AMD Athlon X2, 2,8 GHz
4 GB Ram
24 GB Boş alan
512 MB video belleğiyle (NVIDIA GeForce 8800 GT / AMD Radeon HD 3870)

Yorumlar
Değerlendirme :
0 puan (0 kişi)

Yorum Yap

Lütfen bekleyiniz...
Discord