COD Black Ops
COD Black Ops

Bu ürün hesap ya da Launcher key olarak teslim edilmektedir. Hesap çevrimiçi oynamaya kapalıdır yalnızca çevrimdışı modda aktif olarak çalışmakta. Bu ürün yalnızca bir kişiye satılır, aynı hesap çoklu olarak kullanılmaz.29,99

Tüm zamanların en büyük Birinci Şahıs Nişancı aksiyon serisi, geçen senenin rekor sahibi oyunu Call of Duty: Modern Warfare 2'nun ardından Call of Duty: Black Ops ile geri geliyor. 
Call of Duty: Black Ops seni düşman hatlarının arkasına götürecek. Özel güçlerin bir üyesi olarak dünyanın çevresinde gizli savaşlar, görevler ve nükleer çatışmalarla karşılaşacaksın. İnsanoğlunun bildiği en tehlikeli devirde, silah ve ekipmanlarını kullanarak dengeleri bozacaksın.

Ana Özellikler


  • Sinematik Tek Oyunculu Operasyon: Destansı bir operasyonda, seni çeşitli yerlere götüren hikayede ve dünyanın her yerindeki çatışmalarda yer alacaksın. Seçkin bir "Black Ops" askeri olarak ölürsen veya yakalanırsan ülken senin varlığınla ilgili tüm bilgileri reddedecek.

  • Özgün Çok Oyunculu Oyun: Call of Duty oyununun çok oyunculu oynanışı, yeni perkler, killstreak çeşitleri, yeni karakter ve silah özelleştirmeleri gibi özellikler ile yeni oyun modlarıyla geri dönüyor.

  • Zombiler!: Oyun hayranlarının sevdiği, tek başına veya koop oynananabilen Zombi modu sınırsız zombi öldürme eğlencesini geri getiriyor.


Yorumlar
Değerlendirme :
0 puan (0 kişi)

Yorum Yap

Lütfen bekleyiniz...
Discord