Fifa 21 Ultimate Edition
Fifa 21 Ultimate Edition

Bu ürün hesap ya da Launcher key olarak teslim edilmektedir. 


39,99

FIFA 21 , EA Vancouver tarafından geliştirilen ve EA Sports tarafından yayınlanan bir futbol (futbol) spor oyunudur. Oyun, geçen yüzyılın doksanlı yıllarının sonlarına uzanan klasik futbol simülasyon serisinin bir başka taksitidir. FIFA21'de oyuncu bir kez daha favori takımı olarak oynayacak, çevrimiçi çok oyunculu veya çevrimdışı bilgisayara karşı diğer oyuncularla maçlara katılacak. Video oyunu, FIFA Ultimate Team, Volta ve Kariyer modları dahil olmak üzere çeşitli modlarında iyileştirmeler sunar. Oyun mekaniği de yenilenerek daha sezgisel kontroller sunuldu. FIFA 21, iyileştirilmiş oyun mekaniği, ek oyuncular I FUT modu ve zorlu Kariyer modunu öven eleştirmenler tarafından olumlu karşılandı.

Akıllı oyna

Önceki tüm taksitlerde olduğu gibi, FIFA 2021 , maçları daha da heyecanlı hale getirmek için geliştirilmiş oyun mekaniği sunuyor. İlk yeni eklenti, futbolcu zekasını geliştirdi. Farkındalık statüsü yüksek forvetler artık sahadaki duruma daha fazla dikkat edecek ve gereksiz ofsaytlardan kaçınacak. Aynı şekilde, savunma oyuncuları forvet oyuncularının hareketlerine dikkat ederek onları meşgul edecek ve topu düzgün bir şekilde alamayacaklardır. Oyuncu, gereksiz yere sahip olma kaybını önlemek için her pası dikkatlice değerlendirmelidir. Kalecilerin davranışları da iyileştirildi; artık direklerin yakınındaki şutları savunmada daha iyi durumdalar, bu yüzden onları alt etmek ve topu iki köşeden birine göndermek o kadar kolay olmayacak.

Nihai kadroyu tamamlayın

FIFA Ultimate Team , F21'de geri dönüyor. Listeye eklenen 11 yeni isimle, geçmişte ve günümüzde uluslararası futbolun 100 yıldızından oluşan bir kadroya sahiptir. Artık oyuncu Eric Cantona, Ferenc Puskas, Petr Cech, Fernando Torres ve diğerleri gibi yıldızları seçebilecek ve çevrimiçi olarak diğer oyunculara karşı maçlarda efsanevi futbol becerilerini deneyebilecek. Oyuncu, futbolcunun istatistiklerini, oyun sırasında belirli eylemleri gerçekleştirdiği için ödüllendirilen özel kartlarla yükseltebilecek.

FUT'a yeni bir ekleme, oyuncuların Division Rivals, Squad Battle ve Friendly modlarında maçlar kazanmak için birlikte çalışabilecekleri bir co-op modudur. Oyuncu, FUT stadyumunu piroteknikler, süslemeler ve kendi seçtikleri müziklerle özelleştirebilecek. FUT İlk 100 lider tablosu, İlk 200'e yükseltildi. Oyuncu, Division Rivals modunda maçlar kazanarak tahtada daha yüksek puan alabilir. 30 galibiyet serisi onları tahtada daha üst sıralara yerleştirirken, herhangi bir kayıp ve beraberlik sonucu olumsuz yönde etkileyecektir.

Kariyer modunda hayallerinizi takip edin

Serinin önceki bölümlerine kıyasla kariyer modu önemli ölçüde geliştirildi. Maç simülasyonu sırasında, oyundaki olayların açığa çıkmasını boşta izlemek yerine, oyuncu doğrudan maç aksiyonuna katılabilir. Bir ceza veya serbest vuruş yapmak için simülasyonu durdurmak, genellikle oyunun sonucuna karar verebilir.

Oyuncu ayrıca becerilerine bağlı olarak takımındaki oyuncular için farklı pozisyonlar seçebilir. Yüksek hız ve dayanıklılık istatistiklerine sahip bir savunma oyuncusu, gelecek vaat eden bir orta saha oyuncusu ve hatta bir forvet oyuncusu olabilir. Oyuncuları sahada hareket ettirmek, becerilerini geliştirmelerine ve daha yuvarlak futbolcular yapmalarına yardımcı olabilir.

VOLTA tarzında dünya çapında oynayın

FIFA'nın son taksitinde sunulan VOLTA modu, oyuncunun FIFA Street serisine benzer maçlara katılmasına izin veriyor. Oyuncu, maçın türüne bağlı olarak farklı kurallara sahip beş futbolcudan oluşan bir takımı kontrol eder. VOLTA modunun konumları arasında Florida ve Brezilya'nın sıcak caddeleri, İngiliz otoyollarının altındaki derme çatma stadyumlar ve Dubai'deki gökdelenlerin çatılarında bulunan zarif mahkemeler yer alıyor.

VOLTA modunun oyun çok değişmeden kalır. FIFA Ultimate Team modunun ortak oyunu da VOLTA Squads formunda mevcuttur. Oyuncu, dört arkadaşıyla takım kurabilir ve karşı takıma karşı oynayabilir. Bu mod, top kontrolü ve şutta iyileştirmeler sunarak VOLTA deneyimini daha da heyecanlı hale getiriyor.

VOLTA Modu, The Debut adlı bir hikaye moduna sahiptir. Oyuncunun karakteri, kadrosuyla dünyayı dolaşacak, yarışmaları kazanacak, efsanevi AC Milan forvet oyuncusu Kaká da dahil olmak üzere futbolun yıldızlarıyla tanışacak.

İlk resepsiyonu FIFA 21'in çoğunlukla olumlu oldu. Eleştirmenler, özellikle Kariyer modunda sunulanlar olmak üzere oyundaki gelişmelere övgüde bulundu. Simülasyonu durdurma ve ekibin doğrudan kontrolünü ele alma olasılığı, modun eski formülünde gerekli ve hoş bir devrim olarak görülüyordu. Diğer özelliklerde büyük ve küçük iyileştirmelerin yanı sıra çeşitli değişiklikler de olumlu bir şekilde alındı.


Ana Özellikler

30'dan fazla ligden 700'den fazla takımla hayatınızın maçını oynayın

Dünya futbolunun en büyük arenalarında oynamanın heyecanını yaşayın

Oyunu gerçek bir maç kadar heyecan verici kılan gelişmiş oyuncu davranışlarıyla daha önce hiç görülmemiş bir gerçekliği yaşayın

Yönetim becerilerinizi ve geliştirilmiş Kariyer modunda test edin

VOLTA modunda dünyayı dolaşın ve sokak seviyesinde futbol oynayın

FIFA Ultimate Team modu, eşli oyunla yeni olanaklar sunuyor


Yorumlar
Değerlendirme :
3 puan (1 kişi)

Yorum Yap

Lütfen bekleyiniz...
Fiyat Çok Uygun !!
Umut KRC
- 5.04.2021

Bence bu fiyata Fifa 21 şahane , tavsiye ediyorum . Dolandırılcam felan die korkuyosanız , değişim talebinde bulunduğunuz zaman direk değişim yapıyolar preburada sitelerinden 5 tane premium aldım 2 tanesi hataslı çıktı , 1 veya 2 saate dönüş oluyo ya da en fazla 24 saat. Kısacası TAVSİYE EDİYORUM ! :)

Discord