Forza Horizon 4 Ultimate + Tüm DLC
Forza Horizon 4 Ultimate + Tüm DLC

Windows 10 PC Microsoft Store için otomatik etkinleştirme. Lisanslı bir oyun (hesap) alırsınız FORZA HORIZON 4 Ultimate + en son + Fortune Island + LEGO Speed ​​Champions + Hot Wheels Legends dahil TÜM DLC'ler dahildir. Hesapta başka ÖDENEN oyunlar olabilir (her hesapta rastgele), bunlar ücretsiz bonus olarak gelir! Oyun dilleri: Türkçe, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Çince, Korece, Almanca, Lehçe, Portekizce, Fransızca, Japonca. Satın aldıktan sonra, açıklamayı ve şartları otomatik olarak kabul edersiniz.44,99
Oyunu Steam üzerinden satın alan arkadaşlarınızla da oynayabilirsiniz, birlikte oynamak için bir hesabınızın olması gerekir (PC'de Xbox Console Companion). Xbox (Konsol Yardımcısı) uygulamasıyla arkadaşlarınız, oyunlarınız ve başarılarınız artık Windows 10 bilgisayar cihazlarında kullanılabilir. Nihai çok oyunculu oyun artık daha da iyi. Etkinleştirme size satın alınan oyunda sınırsız süre oynama fırsatı verecektir.

Dünyanın en iyi arabaları ile Büyük Britanya'nın güzel yerlerini ziyaret edin ve gerçek macerayla karşılaşın. Forza Horizon 4 , Playground Games tarafından geliştirilen çevrimiçi bir yarış oyunudur. E3 2018'de görücüye çıktı ve 2 Ekim 2018'de yayınlandı. Bu, Forza Horizon serisinin dördüncü, Forza Motorsport destanının on birinci taksitidir ve Birleşik Krallık'ta geçecek.

Güzel yerlerde sürün ve 450'den fazla arabayı keşfedin . Yenilmez sürücü olun ve rakiplerinizin tozu ısırmasına izin verin! Tüm bunlar sizi Forza Horizon 4 Standard Edition'da bekliyor .  Ayrıntılara büyük özen gösterilerek ve iklimdeki dinamik değişikliklerle geliştirilen açık bir dünyanın yollarında yolculuğun tadını çıkarın. Hava durumu mevsime göre değiştiği için yarışmak için kullandığınız araçlardan daha fazla haberdar olun. Tüm arabalarınızda (süspansiyon, tekerlek türü) farklı modifikasyonlar ve iyileştirmeler uygulayın ve avatarınızın bazı yönlerini değiştirin.

Oynanışı değiştiren dinamik mevsimler

Dinamik mevsimlerle büyüleyici, açık ve yaşayan dünyayı keşfedin. Doğal olarak akan mevsimler, dünyanın en büyüğü olan bu araba sürme macerasının oynanışını büyük ölçüde değiştiriyor. Sunucuda bulunan tüm oyuncular aynı hava koşullarını ve değişiklikleri yaşayacak. Arabanızın etrafındaki ortamın sonbahar ve kış arasında nasıl büyük ölçüde değiştiğini görün. Tekerleklerinizin altındaki tamamen donmuş nehirleri, devasa donmuş gölleri ve sonsuz sürüş keyfini hissedin. Gerçek oyuncular dünyanızda yaşar, bu nedenle oyundan hoşlanan herkes aynı anda yapar.

Açık Dünya Keşfi 

Performans açısından Forza Horizon 4, 60 FPS'de en muhteşem olanıdır. 100'den fazla lisanslı üretici ile tarihteki en büyük ve en çeşitli Horizon otomobil seçimine dalın. Yeni, muhteşem ve açık kampanyada, verdiğiniz her şey, oyununuzu etkiler. Nehirleri, tarlaları, kaleleri ve büyüleyici manzarayı keşfedin.

Tek başına veya İşbirliği modunda yarış

Güzel ve doğru İngiltere'yi keşfetmek için tek başına oynayın veya diğer oyuncularla birlikte çalışın. Açık ve paylaşılan dünyayı deneyimleyin. 450'den fazla çarpıcı arabayı toplayın, değiştirin ve sürün. Yarışlara katılın, akrobasi yapın, yeni rotalar oluşturun ve nefes kesici dünyayı keşfedin. Deneyimli bir sürücü olmak için kendi yolunuzu ortaya çıkarın. Standard Edition , Forza Horizon 4 oyununun tamamını ve Formula Drift Araba paketini içerir .

Kendi benzersiz kariyerinizi tasarlamak (ve paylaşmak) için rota oluşturucuyu açın. İşbirlikçi ve rekabetçi modları deneyin ve dünyanın her yerinden çeşitli insanlarla oynayın. Kendi rastgele olayları olan dinamik sezonlarda unutulmaz zorlukları yaşayın. Ağzına kadar çok sayıda engelle dolu kuru, ıslak, çamurlu, karlı veya buzlu arazilerde sürün. Garajınıza gidin ve BMW, Lotus, McLaren, Mercedes, Mitsubishi ve daha fazlası dahil olmak üzere tanınmış otomobil markaları arasından hayalinizdeki aracı seçin ..!

Yorumlar
Değerlendirme :
5 puan (1 kişi)

Yorum Yap

Lütfen bekleyiniz...
Çok iyi
Ulaş Yalın
- 20.04.2021

öncelikle Arda Bey olsun herkes benim ile çok ilgilendi. Benim bilgisayarımda sıkıntı çıktı hesaba giriş yapamadım ama akşam saat 10 a kadar benim ile ilgilendiler ve sorunumu çözdük . Bütün GameBuradaya çok teşekkürler

Discord