Marvel's Avengers DELUXE Edition
Marvel's Avengers DELUXE Edition

Bu ürün hesap ya da Launcher key olarak teslim edilmektedir. 


49,99

Marvel's Avengers , Marvel's Avengers evreninin en ünlü süper kahramanlarından bazılarının yer aldığı kurgusal evrende geçen bir aksiyon-macera oyunudur. Hikaye, Marvel Comics'in yanı sıra Avengers serisinin diğer uyarlamalarına dayanıyor , ancak gerçekleşen olaylara orijinal bir çekim ve olay örgüsü içeriyor.

Oynanış

Oyun, tek oyunculu modda tek başına hikaye boyunca ve birkaç özel görevde dört oyuncuya kadar çevrimiçi oynamanıza izin veren iki oyun moduna sahiptir. Gerçek bir süper kahraman gibi hissetmek için, bir beceri ağacı ile karakterlerinizin yeteneklerini geliştirebilir, daha fazla daldırma için görünümü ve ekipmanı özelleştirebilirsiniz. 

Oyunda, Captain America, Hulk, Black Widow, Iron Man, Thor ve Ms. Marvel gibi sayısız ünlü Marvel kahramanının güçleriyle dünyaya barışı geri getirmenin zorluklarını üstleneceksiniz Hikayenin ilerlemesiyle birlikte, yeni Süper Kahramanlar ve oynanacak bölgelerin kilidi açılıyor. Ek olarak, oyun sırasında, yolda size yardımcı olacak diğer oynanamayan kahramanlarla tanışabileceksiniz. Hikaye sırasında sadece unutulmaz kahramanlar değil, aynı zamanda Abomination, Taskmaster ve AIM organizasyonu gibi bazı kötü şöhretli kötü adamların da göründüğünün farkında olun.

Hikaye

Marvel'ın Avengers oyunu , Avengers'ın San Francisco'daki yeni gelişmiş operasyon üssünü ortaya çıkardığı A-Day olarak bilinen etkinliğin olduğu gün başlıyor. Ancak açılış töreni sırasında, gizemli bir kötü adam saldırır ve intikamcıların suçlandığı şehre zarar verirken bir şeyler ters gider. Bu olay onların ayrılmalarına neden olur ve dünya en güçlü savunucularını kaybettikçe dünya kargaşaya düşer.

Beş yıl sonra Kamala Khan adlı bir kadın, dünyayı ancak birlikte savunabilecekleri için İntikamcıları yeniden bir araya getirme arayışına girer. Ünlü A-Day olaylarının ardındaki gerçek suçluyu bulmak ve gezegene bir kez daha barış getirmek için onların yardımına ihtiyacı olacak.

Ana Özellikler

  • Captain America ve Iron Man gibi Marvel kahramanlarının efsanevi oyuncu kadrosu olarak oynayın.
  • Bir dizi süper kahramanın gözünden görülen hikayeyi yaşayın.
  • Süper güçleri kullanarak destansı savaşlarda savaşın ve kötü adamı bularak gizemli olayları çözün.
  • Çevrimiçi eşli modda arkadaşlarınızla birlikte Avengers Square Enix / Eidos oyununun tadını çıkarın ve kahramanlardan oluşan ekibinizi bir araya getirin.
  • Beceri ağaçları sayesinde kahramanlarınızı ve yeteneklerini özelleştirin ve seviyelerini yükseltin.
Yorumlar
Değerlendirme :
0 puan (0 kişi)

Yorum Yap

Lütfen bekleyiniz...
Discord