Metro 2033 : Redux
Metro 2033 : Redux

Bu ürün hesap ya da Launcher key olarak teslim edilmektedir. 19,99

Metro 2033: Redux'u (PC) satın almadan önce, muhtemelen Redux ile Metro 2033'ün orijinal versiyonu arasındaki farkın ne olduğunu bilmek istersiniz Bir olay örgüsü bağlamında, hala Dmitry Glukhovsky'nin bir romanına dayanan aynı FPS oyununu oynuyoruz. Artyom olarak bilinen genç bir adamın kahramanı rolünü oynuyorsunuz. Artyom, 2033 yılında kıyamet sonrası Rusya'da yaşıyor. Kıyametten sonra, Dünya temelde oturulamaz hale geldi ve hayatta kalanlar Moskova'nın metro sisteminde yaşıyorlar.

Şu anda metro sisteminde 40.000 kişi yaşıyor ama burası güvenli bir cennet olarak düşünülemez. İnsanlar ölüyor, yiyecek ve su sıkıntısı çekiyorlar, ancak olan en kötü şeyden çok uzak. Karanlık Olanlar olarak bilinen yeni bir mutant türü var.

Metronun girişini bulabildiler ve insanlara saldırmaya başladılar. Artyom, diğer birkaç Ranger ile birlikte insanlarını korumanın bir yolunu bulmak için yüzeye çıkmak zorunda. Oyun hem mekanik hem de oyun bağlamında değiştirildi. Metro 2033'ün tamamı Metro: Last Light motorunun kullanımıyla yeniden inşa edildi. Diğer bir deyişle, her iki oyun da aynı görünüyor ve Last Light'tan tanıyabileceğiniz mekanikler artık Metro 2033'te mevcut. Örneğin maskenizi silebilirsiniz. Silah özelleştirmesi nihayet Metro 2033'te ve sessizce indirmelerde mevcut.

Ayrıca, Last Light ve DLC'lerden birkaç silah bu oyuna eklendi. Bazı yerler de değiştirildi ve genişletildi. Hangisi? Peki bulmak size kalmış. Ancak bunun en iyi yanı, iki mod arasında seçim yapabilmeniz: hayatta kalma ve Spartan. İlki, sınırlı kaynaklara sahip Metro 2033'e benziyor ve sizi her adımı planlamaya zorluyor. Spartan ise oyunun Metro: Last Light gibi görünmesini sağlıyor. Düşmanlarınızın eylemi ve yıkımı ile dolu.

Bu nedenle, hangi oyun tarzını seçeceğiniz size kalmış. Görüldüğü gibi Metro 2033'ün orijinal versiyonunda oynamış olanlar bile bu oyunda yeni bir şeyler bulacaklar. Size bu kadarını söyleyebiliriz, ne demek istediğimizi görmek için yer altı mezarlarını ziyaret edin.

Oyundaki karakterler

Metro serisinin en önemli unsurlarından biri karakterlerdir. Tanışacağın o kadar çok insan var ki. Birincisi kıyametten çok önce doğmamış olan Artyom var. Dolayısıyla normal dünya ve yüzeyde yaşamak hakkında hiçbir şey bilmiyor.

Bununla birlikte, çılgın bir tesadüf nedeniyle artık insanlığı kurtarması gereken seçilmiş biri olarak kabul ediliyor. Bir de aslında ikincil bir karakter olan Eugine var. O, Artyom'un en iyi arkadaşıdır ve sürekli ona hakaret etmektedir (dostça bir tavırla). Eugine nihayet Kara Olanlar tarafından öldürüldüğünde, Artyom nihayet meseleyi kendi eline almaya karar verir.

Ana Özellikler

  • Metro 2033'ün yeniden düzenlenmiş versiyonunun keyfini çıkarın
  • Artyom'un insanlığın kalıntılarını kurtarmasına yardım et.
  • Kıyamet sonrası Moskova'yı keşfedin.
  • Geniş bir Moskova metrosunda seyahat edin.
Yorumlar
Değerlendirme :
0 puan (0 kişi)

Yorum Yap

Lütfen bekleyiniz...
Discord