Microsoft Flight Simulator: Premium + ONLİNE
Microsoft Flight Simulator: Premium + ONLİNE

Bu ürün Microsoft Store etkinleştirme anahtarı olarak ya da hesap olarak satılmaktadır. Hesap yalnızca bir bilgisayara etkinleştirip satılır. Ürünü aldıktan sonra nasıl etkinleştirildiğine dair anlatım videoları mevcut. Bu oyunda ücretli tüm eklentiler mevcuttur! Bu ürün steam key değildir!69,99

Mevcut yirmiden fazla makine, binlerce havaalanı, mükemmel uçuş mekaniği ve şaşırtıcı grafikler, MFS 2020'yi uçmanın hayranları için sahip olması gereken bir araç haline getiriyor.

Microsoft Uçuş Simülatörü 2020

Microsoft Flight simulator 2020 , Asobo Studio tarafından geliştirilen ve Xbox Game Studios tarafından yayınlanan Xbox One için bir simülatör video oyunudur. Oyun, Microsoft'un uçuş simülatörleri serisinin dördüncü taksitidir. Oyunda, oyuncunun pilotluk yapabileceği 20 uçak ve dünyanın çeşitli yerlerinde bulunan 30 havalimanı bulunuyor.

Oyun, oyuncuya uçuş mekaniğini, değişen hava koşullarını vb. Sadık bir şekilde temsil ederek en gerçekçi uçağı uçurma deneyimini sunmaya odaklanır. Microsoft Flight Simulator 2020, ayrıntılı oyun mekaniğini, gerçekçi dünya grafiklerini ve eleştirmenleri öven eleştirmenlerle olumlu ilk incelemeler aldı. oynatıcıya sunulan çeşitli makineler.

İlk hava yolculuğunuz

MFS 2020 , adından da anlaşılacağı gibi, oyuncuya en gerçekçi oyun deneyimini sunmayı amaçlamaktadır. Oyunun mekaniği, oyuncunun yönetmeyi öğrenmesi gereken çeşitli göstergelerle dolu gerçekçi uçak kontrol şemasına sahiptir. Çekirdek mekanik, uçağı hedefine uçurmaya odaklanır. Bunu yapmak için, oyuncunun uçağın durumu, yakıt tüketimi, hava tahminleri vb. Gibi birçok değişkeni ele alması gerekecek. Uçuş için iyi hazırlanmış olmak pilotun en iyi kalitesidir ve her havaya çıktıklarında pratik yapmaları gerekir.

Mahsul silgisinden uçağa

Flight Simulator, özenle yeniden oluşturulmuş 20 uçağa sahiptir . Küçük, tek motorlu makinelerden yüzlerce yolcu ve tonlarca kargo taşıyabilen etkileyici uçaklara kadar çeşitlilik gösterirler. Her uçağın farklı bir uçuş mekaniği vardır - küçük uçaklar hızlı ve çevikken, daha büyük uçaklar daha az manevra kabiliyetine sahiptir ancak değişen hava koşullarına daha dayanıklıdır. Oyuncunun, gökyüzündeki yolculuğunda, dünyanın en iyi pilotları arasında yerini almak istiyorsa, bu makineleri kontrol etmeyi öğrenmesi gerekecek.

Pilot becerilerinizi geliştirin

Farklı uçak türleri, oyuncunun farklı uçuş stillerinde ustalaşması gerektiği anlamına gelir. Makineyi içten dışa öğrenmek, uzun vadede oyuncuya yardımcı olacaktır, çünkü pilot olmak gezegendeki en zorlu işlerden biridir. Uçuş sırasındaki durum dakikaya göre değişir ve başlangıçta sakin olan yolculuğun daha da kötüye gitmesi fazla zaman almaz. Ani bir fırtına, ekipman arızası veya gemideki diğer acil durumlar, oyuncunun problem çözme becerilerini ve baskı altında ne kadar iyi performans gösterdiğini test edecektir.

Egzotik yerleri ziyaret edin

Microsoft Flight Simulator her zaman oyuncuların ziyaret edebileceği çok çeşitli konumlara sahipti. 2020 baskısı da farklı değil. Oyun boyunca, oyuncu dünya çapında bulunan otuz yedi binden fazla havaalanına seyahat edecek. Bunların en ünlüsü, en küçük ayrıntısına bile özen gösterilerek özenle yeniden yaratıldı. LAX, JFK International, English Heathrow veya Fransa'daki Charles De Gaulle Havaalanı gibi ABD havalimanları, hava trafiği meraklılarının gözünü memnun edecektir.

Havaalanlarının yanı sıra, geliştiriciler, oyuncunun kokpit penceresinden göreceği tüm dünyanın mümkün olduğunca gerçek görünmesini sağladı. Bing Haritalar sunucularındaki verileri kullanarak bir milyondan fazla şehri, milyarlarca binayı, ağacı ve arazi yapısını yeniden oluşturdular. Oyuncu, New York'taki Özgürlük Heykeli, San Francisco'daki Golden Gate Köprüsü veya Colorado'daki Büyük Kanyon gibi karakteristik yerleri tanımakta hiç sorun yaşamayacak.


Microsoft Flight Simulator 2020'nin ilk alımı olumluydu. Gözden geçirenler oyunun grafiklerini, detaylara olan ilgisini ve oyun mekaniğini övdü. Aslına sadık kalınarak yeniden yaratılan dünyanın ölçeği ve mevcut makinelerin kararlılığı da olumlu olarak belirtildi. Sonuç olarak, MFS 2020'nin Microsoft'un mükemmel uçuş simülatörleri serisinin büyük geleneklerini sürdürmesi bekleniyor.

Ana Özellikler

  • Dünyanın en gelişmiş uçaklarının kontrollerinin arkasına oturun.
  • Küçük uçaklardan ve devasa uçaklardan mevcut 20 makineden birini pilot edin.
  • Uydu görüntülerinden yeniden oluşturulan otuz binden fazla havaalanı ile titizlikle yeniden yaratılmış dünyayı dolaşın.
  • Uzun uçuşlarda değişen hava koşulları ve teknik problemlerle yüzleşin.
  • Uçağınızın kokpitinin penceresinden dünyanın en güzel köşelerine tanık olun.
Yorumlar
Değerlendirme :
0 puan (0 kişi)

Yorum Yap

Lütfen bekleyiniz...
Discord