NFS : Payback
NFS : Payback

Bu ürün hesap ya da Launcher key olarak teslim edilmektedir. 


Need for Speed: Payback , Amerika'nın kurak çöllerinde klasik Need for Speed ​​oynanışı ve sinematik hikaye anlatımının muhteşem bir karışımıdır. İntikamın sürükleyici hikayesine katılın, en ateşli arabalarla yarışın, rakiplerinizi ezin. Evin her zaman kazanamayacağını herkese kanıtlayın.

Tam tek oyunculu hikaye modu

Need for Speed: Payback'in hikayesi, The House adlı bir kumar karteliyle seçecek kemiklere sahip üç genç sürücüyü konu alıyor. Her birinin karteli devirmek için farklı nedenleri vardır, ancak çoğu zaman yolları kesişir ve kimsenin yapamadığını başarmak için birlikte çalışırlar. Tyler, yüksek hızlı kovalamacalarda kendini evinde gibi hisseden, sokak yarışının yükselen yıldızıdır. Mac, aşırı sürüşe meraklı bir gösteri teknesidir. Son olarak Jess, baskı altında sakin ve diğer ikisinden daha güvenilir olan profesyonel bir sürücüdür.

Yüksek hızlı kovalamalar ve soygunlar

NFS'de sizi bekleyen tek şey drift, drag ve street yarışı değil: Payback. Aksiyon filmi benzeri hikaye, sizi nadir arabaları ve daha fazlasını taşıyan kamyonların arkasında hızlı ve acımasız kovalamacalara götürecek. Takım arkadaşınızın onları devralması veya karavandaki malları araştırması için arabanızı kaçak arabalara yaklaştırın.

Kapsamlı özelleştirme

NFS: Payback , en büyük öncüllerden ipuçlarını alır ve oyuncuya, franchise'ın en zorlu gazilerini bile tatmin etmek için uygun çok çeşitli performans ve görsel özelleştirme seçenekleri sunar.En temel özelliklerin yanı sıra, aracınızın Duruşu üzerinde ayrıntılı bir kontrole sahip olursunuz, Süspansiyon sisteminin her bölümü için birkaç ayrı ayara sahip. Ayrıca, sürüşünüzün tam istediğiniz gibi görünmesini sağlayan görsel yükseltmeler açısından önemli bir kitaplık ve esneklik elde edersiniz.

Birkaç araba sınıfı

Her yol ve görev için tek bir mükemmel bakım yoktur. Geri ödeme, onları amaç için özelleştirilmiş beş türe ayırır. Yarış arabaları, yüksek hızlı viraj almak ve asfaltta en iyi hızları elde etmek için mükemmeldir. Arazi araçları olağanüstü dayanıklılığa sahiptir ve gevşek yüzeyleri tutmada mükemmeldir. Sürükleme için optimize edilmiş arabalar, düz bir çizgide giderken herkesi toz içinde bırakır ve ekstra verimli nitrolara sahiptir. Drift arabaları hız açısından o kadar iyi değil, ancak virajları yana doğru almak bir esinti. Sonunda Koşucular, polisten saklanmak ve onları trafikte kaybetmek için mükemmel, kaygan, hızlı arabalardır.

Dünyayı aç

NFS: Ödeşme (PC) sadece yarıştan yarışa götürmez. Birkaç farklı ortam ile geniş bir açık dünyayı gezebilirsiniz. Kumarhane kasabası Fortune Valley'nin ışıkları gözlerinizi renklerle şok edecek, dağlar geri dönüşler ve tehlikeli damlalar yaratacak, kanyonların içinden ve kenarından seyahat edebilirsiniz. Ve çöl hepsini birbirine bağlıyor. Gözlerin seni ilk nereye götürecek?

Ana Özellikler

Need for Speed: Payback (PC) bildiğiniz ve sevdiğiniz oyunu alır, ona sinematik bir hikaye ekler ve ince ayar yapıp oynamanız için sistem açısından zengin bir ortamda sunar. The House olarak bilinen bir kumar kartelini alt etmek için Tyler, Jess ve Mac ile birlikte çalışın.

Hız İhtiyacı: Geri Ödeme

  • *Üç kahraman - üç kahramanın her birinin farklı yetenekleri ve tercihleri ​​vardır ve her biri farklı bir ırk için daha iyidir
  • *Heyecan verici araba kovalamacaları - doğrudan aksiyon filmlerinden çıkan heyecan verici setler sırasında The House'dan nadir arabaları ve diğer değerli eşyaları çalın
  • *Açık dünya - neon aydınlatmalı bir kumar şehrine, derin kanyonlara veya sarp dağlara ulaşmak için çölde seyahat edin
  • *Derin ve geniş özelleştirme - aracınızın performansını ve görünümünü franchise'da daha önce hiç görülmemiş bir dereceye kadar kontrol edin
  • *Tam gün / gece döngüsü - dinamikler sayesinde tüm olası aydınlatma koşullarında tam gündüz / gece döngüsü Fortune Valley'i deneyimleyin.
Yorumlar
Değerlendirme :
0 puan (0 kişi)

Yorum Yap

Lütfen bekleyiniz...
Discord