Sea Of Thieves: Anniversary
Sea Of Thieves: Anniversary

Bu ürün Microsoft Store etkinleştirme anahtarı olarak ya da hesap olarak satılmaktadır. Hesap yalnızca bir bilgisayara etkinleştirip satılır. Ürünü aldıktan sonra nasıl etkinleştirildiğine dair anlatım videoları mevcut. Bu oyunda ücretli tüm eklentiler mevcuttur! Bu ürün steam key değildir!59,99

Demir al, yelkenleri kaldır, tahtada yürü, hurdy gurdy çalmak mı? Sea of ​​Thieves , siz, arkadaşlarınız ve gemilerini yağmalamayı deneyebileceğiniz bir grup rastgele insan için açık denizlerde çırpınan bir maceradır. Tecrübeli bir geliştirici Rare tarafından geliştirilen SoT, korsan hayatını seven herkes için çok eğlencelidir ve kötü söylenen gecekondular.

Sea of ​​Thieves'ın destansı maceraları ve efsanevi korsanları

Keyifli bir barda diğer hiç iyi olmayanlarla takım olun ve açık denizlerde ganimet ve şöhret aramaya, ödül peşinde koşmaya ya da diğer denizcilerle kargaşaya neden olmaya çalışın. Ne kadar çok yolculuk tamamlarsanız ve başarılı bir şekilde geri getirdiğiniz daha fazla hazine , efsaneniz o kadar büyüyecek ve daha iyi görevlere ve hatta daha parlak ganimete erişmenizi sağlayacaktır. Soru şu: en büyük korsan efsanesi olmak için kendi içinde var mı?

Mükemmel işbirliği

Sea of ​​Thieves kendi başınıza oynarken çok eğlenceli olsa da, tam deneyimi yaşamak için üç kişiyi daha kapmak istersiniz. Kontrolünüz altında oldukça büyük bir gemi ve mürettebatı olarak sadece dördünüz varken, bazı masum deniz kızlarının üzerinden geçmeden limanın dışına çıkmak için birlikte çalışmanız gerekiyor. Haritayı kimin idare edeceğine, kimin direksiyona geçeceğine ve yelkenleri kimin kontrol edeceğine veya bölgeyi karga yuvasından kimin izleyeceğine karar vermelisiniz. Doldurulacak farklı roller ve kolay iletişim eğlenceli ve heyecan verici kooperatif oyunu sağlar.

Sea of ​​Thieves oyununun tehditleri ve hazineleri

Tavernada kaydolduğunuz her yolculuk başlı başına bir maceradır ve sizi ve ekibinizi test edecektir. Deniz krakeni istilasına uğramış sulara göğüs gerecek ve ölümcül dokunaçlarından yara almadan çıkacak mısınız? Varoluşsal korkuyu ve uzun zamandır unutulmuş altını korumak için sığ mezarlarından çıkan ölümsüzleri kontrol edebilir misiniz Vaat edilen hazineye giden yolunuzun son bölümünü engelleyen bilmeceleri çözecek kadar akıllı mısınız? Sea of ​​Thieves, tüm yıpranmış korsanlar için pek çok zorluk yaşıyor, soru şu: hazineyi alıp tacize uğramadan geri alacak kadar güçlü müsünüz dönüş yolculuğun? Etraftaki tek alçak sen değilsin.

Renkli oyuncu avatarları

Sınırda kahramanlıktan herhangi bir kıyıda görülen en kötü hainlere kadar değişen görünümlere sahip rastgele oluşturulmuş bir grup bireyden kendi korsan alter-egonuzu seçebilirsiniz. Ekibinize neşe ve kafa karışıklığı getirmek için pim bacakları, göz bantları, bol miktarda kıyafet ve hatta evcil hayvanlar gibi oyun içi öğelerle seçtiğiniz avatarı daha da özelleştirin. Atmosferi bozmaktan korkmadan kendi estetik çılgınlığınızı istediğiniz şekilde ifade edin .

Ana Özellikler

Sea of ​​Thieves, korsanların, açık denizlerin ve deniz canavarlarının parlak ve renkli dünyasında geçen çevrimiçi bir ortak aksiyon-macera oyunudur. Hazineler arayın, iskeletlerle savaşın, bilmeceyi çözün, korsan efsanesi olun.

Sea of ​​Thieves özellikleri

  • Eşsiz görsel tasarım - Sea of ​​Thieves, görünüşü ile kendine fazla ciddiye almadığını bilmenizi sağlar. Parlak, renkli ve çizgi film gibi
  • Kolay iletişim - SoT, kendinizi dünyaya kaptırmanıza ve asi mürettebatınızla seçim kelimeleri değiş tokuş etmenize yardımcı olmak için yakınlığa dayalı bir sesli sohbet ile donatılmıştır.
  • Canavarlar - ister iskeletler, ister kayıp hazineleri sadakatle koruyan isterse gemilere saldıran krakenler, diğer oyuncular ve kendi mürettebatınızın beceriksizliği, dikkat etmeniz gereken tek tehdit değil
  • Kapsamlı özelleştirme - kazıklı bacaklar, göz kapakları, bıyık, eşarplar, bandanalar ve bir korsanın giyeceğini düşündüğünüz diğer her şey, yeterince altın kazanan denizciler için mevcuttur.
  • Deniz gecekonduları - bir enstrüman seçin ve çalın, mürettebatınız ne kadar çok katılırsa, müziğiniz o kadar melodik olur, sesli sohbet söyleyerek şarkı söyleyin ve sürükleyici bir deniz deneyimi yaşarsınız
Yorumlar
Değerlendirme :
5 puan (2 kişi)

Yorum Yap

Lütfen bekleyiniz...
muhteşem
can kara
- 16.03.2021

satın aldım bir sorun yok çok güzel site abi Allah sizden razı olsun

Oyun Hakkında
Atmin
- 21.02.2021

En sevdiğim oyunnn??

Discord