STAR WARS Battlefront
STAR WARS Battlefront

Origin oyun hesapdır. Postaya erişimi yada gizli soruya erişim yoktur. Hesapta başka oyunlar da olabilir, bunlar hediye olarak verilir. Extra ücreti yoktur. Satın aldıktan hemen sonra aşağıdaki adımları uygulayın.

1) Origin programını indirin ve kurun. http://www.dm.origin.com/download

2) Origin programında oturum açın.

3) Oyunu indirin.9,99

• Galaktik ölçekte çok oyunculu savaşlara katılın; 40 oyuncuya kadar çeşitli çok oyunculu modlarda isyancıların veya İmparatorluğun yanında savaşın. 1. ve 3. kişi görünümleri arasında anında geçiş yapın. Çevrimiçi bir takımda savaşın veya tek başınıza veya arkadaşlarınızla heyecan verici film tabanlı zorluklara katılın.

• Savaş alanını Star Wars ™ evreninden efsanevi karakterlerle fethedin. Darth Vader ve Boba Fett gibi Star Wars ™ evrenindeki en ünlü karakterlerden bazıları olarak oynayın. Orijinal üçlemeden en sevdiğiniz karakterlerle tanışın - C-3PO ve R2-D2.

• Star Wars ™ 'dan inanılmaz araçlar sürün. Millennium Falcon, X-Wing, TIE savaş uçağı ve diğer tanıdık gemilerin dümeninde dinamik hava savaşına katılın. Gezegenin yüzeyinde savaşmaya devam edin: hızlı tempolu hız bisikletlerinden devasa AT-AT yürüyüşçülerine kadar çeşitli askeri teçhizatı kontrol edin.

• Kendinizi gerçek Star Wars ™ dünyasına bırakın. Her savaş, harika Star Wars ™ destanının ilgili filmlerinden orijinal ses efektleri ve modellerin çarpıcı dijital kopyaları ile mükemmel bir şekilde tamamlanıyor. İnanılmaz derecede özgün ve tanınabilir bir şekilde yeniden yaratılan ilk Star Wars ™ üçlemesinden tanıdığınız gezegenleri keşfedin. Kendinizi uzak bir galakside nasıl bulduğunuzu kendiniz fark etmeyeceksiniz.

Sistem gereksinimleri
Windows® Vista / Windows® 7 / Windows® 8 / 8.1 / 10 (yalnızca X64-bit !!!)
Intel i3 6300T / Intel i5 6600 veya eşdeğeri
8 GB
40 GB Boş alan
DirectX Uyumlu
nVidia GeForce GTX 660 2GB veya ATI Radeon HD 7850 2GB

Yorumlar
Değerlendirme :
0 puan (0 kişi)

Yorum Yap

Lütfen bekleyiniz...
Discord