STAR WARS Battlefront II
STAR WARS Battlefront II

Origin oyun hesapdır. Postaya erişimi yada gizli soruya erişim yoktur. Hesapta başka oyunlar da olabilir, bunlar hediye olarak verilir. Extra ücreti yoktur. Satın aldıktan hemen sonra aşağıdaki adımları uygulayın.

1) Origin programını indirin ve kurun. http://www.dm.origin.com/download

2) Origin programında oturum açın.

3) Oyunu indirin.9,99
75,00

Bu ilginç çok oyunculu versiyondaki hissenin büyük savaşlarda yapılmasına rağmen, hikayesi ilgiyi hak ediyor. Merkezinde, seçkin Imperial Inferno ekibinin başı olan Eden kızı var. Asiler ve Palpatine birlikleri arasındaki savaşın konusu, oyuncunun önünde ortaya çıkıyor. Eden ile birlikte, oyuncunun bir dövüşçüyü nasıl kontrol edeceğini öğrenmesi gerekecek - arsanın çoğu için bu arabanın başında kadın kahraman. Bunun nedeni, ekibin aldığı görevlerdir - görevler uzayda veya gezegenin atmosferinde gerçekleştirilmelidir - nadiren yüzeye inmeniz gerekecek.

Geliştiriciler, sıkıcı bir video sekansı ve aynı zamanda Star Wars'un 6. ve 7. bölümlerinin kesişme noktasındaki arsa oluşturmaya özen gösterdi. Oyun boyunca Lando, Luke, Leia ve Han Solo, Yoda, Rey, Kylo Ren, Darth Maul vb. Klasik üçleme ve ön oyunlarla biten tanıdık karakterlerle karşılaşmanız gerekecek.


Sistem gereksinimleri

Windows 7 Service Pack 1, Windows 8 / 8.1 / Windows 10 (64-bit)
AMD FX-6350 / Intel Core i5 6600K
8 GB Ram
AMD Radeon HD 7850 2 GB / NVIDIA GeForce GTX 660 2 GB
60 GB Boş alan


Yorumlar
Değerlendirme :
0 puan (0 kişi)

Yorum Yap

Lütfen bekleyiniz...
Discord