Tekken 7
Tekken 7

Bu ürün hesap ya da Launcher key olarak teslim edilmektedir. 24,99

Tekken 7 , Mishina klanının hikayesinin bir sonraki bölümüdür. Şeytan Gene'nin gizemleri sonunda ortaya çıkacak ve Mishima klanının dinamikleri büyük olasılıkla önemli ölçüde değişecek. Yeni nesil grafikler, yeni oyun öğeleri ve yeniden dengelemeler. Tekken 7, en iyi haliyle Tekken'dir.

Mishima klan efsanesi sona yaklaşıyor

Geçtiğimiz 20 yıl boyunca, Mishima klanının ve Devil Gene'nin kanlarındaki sorunları ve içsel ilişkileri, serinin ana motiflerinden biri olmuştur. Artık Heihachi'yi yarı kel hale getiren nesil mücadelesinin doruk noktasına tanık olabilirsiniz. Jin, Kazuya ve kendisi Heihachi de dahil olmak üzere bazı eski müttefikler ve düşmanlarla tanışın.Eski keder ve öfkeyle dolu aile içi savaşa girecek kadar cesur ve çılgın mısınız?

Tanıdık ve taze

Tekken 7, hem efsanevi bir dizinin mükemmel bir devamı hem de arkadaşlarınızı Tekken'in harika ve öğrenmesi kolay olduğuna ikna etmek için bir ağ geçidi oyunudur (yine de ustalaşması zor olsa da) .Uzun süreli bir Tekken hayranıysanız, Tekken 7 geri getiriyor. yıllar boyunca hatırladığınız tüm tanıdık kombinasyonlar. En sevdiğiniz karakteri oynamaya geri dönmek nadiren bu kadar pürüzsüzdür! Yeni gelenler çok korkmamalı: Tekken 7 oynanışı , yeni başlayanlara daha deneyimli rakiplerine geri dönme şansı verir.

Öfkenize güvenin

Tekken 7 oynanışı, sorunsuz bir şekilde nakledilen klasik kombinasyonlara ek olarak, olasılıkları lehinize çevirmek için gerçekleştirebileceğiniz iki Öfke temalı saldırıya sahiptir. . Dikkatli olmazsanız saldırı bağlanmayacaktır. Riske girebilir misin? Yapamazsan, Rage Drive saldırıları rakiplerini şaşırtarak, onları tarakların için açarak üstünlüğe sahip olmana yardımcı olur.Tekken 7, öfkeyi çevre dostu bir şekilde serbest bırakmanı sağlar.

Devasa kadro

Yirmi yıldan fazla bir süredir ve çekirdek seriye 7 girişten sonra, Tekken franchise'ı büyük bir kadro biriktirdi. Tekken 7 bunu kabul ediyor. 38 karakterden oluşan bir çekirdek kadro, çılgınca farklı karakter yelpazesinden en beğendiğinizi seçmenize izin verir. Sayborg ister misin? Sen örtülüsün. Garip ninjalar mı? Elbette. Somonla dövüşen sidikli dövüş sanatçıları mı? Tekken 7 arkanızda. Ya da geleneksel olmayı seviyorsanız normal insanlardan biri olarak oynayabilirsiniz. Sorun değil.

Çarpıcı görseller

Unreal Engine 4'ü Kullanma Tekken 7, düşmanlarınızı somonla yumruklamanız, tekmelemeniz ve tokatlamanız gerektiğinde sizi dikizlerken yakalayacak muhteşem bir oyundur. Öte yandan ... tüm bu ayrıntılara bakın! Karakterler artık şişkin pazılarıyla övünebilir, maçtan sonra terlediklerini görebilir ve yüzlerine yumruk atılmalarına daha inandırıcı tepki verebilirsiniz. tüm delme işlemlerini daha da iyi hale getirir!

Ana Özellikler

Tekken 7 , son iki yıldır Japon oyun salonlarında popüler olan bir oyunun ev yapımı sürümüdür . Geliştiriciler ve hayranlar arasındaki iki yıllık denge ve oyun geri bildirimi-ince ayar ilişkisinin sonucunu görün. Tekken 7, her oyun kitaplığına layık bir giriş olan en iyi franchise'tır.

Tekken 7 özellikleri

  • Mishima klanının hikayesinin son bölümü - hırslı klana yirmi yıllık entrikaların ve ihanetin ne getirdiğini görün. Heihachi ne yapacak?
  • Devasa kadro - Tekken 7 size her türden / İnsanlardan, siborglardan, ayılardan, hepsi mevcut ve ölümcül 38 karakterden oluşan bir liste verir.
  • İnanılmaz grafikler - Tekken 7, size franchise'ı onurlandırmak için en yüksek seviyede gösteriyi sunmak için Unreal Engine 4'ü tamamen kucaklıyor
  • Rage serbest bırakıldı - Tekken 7, Rage saldırıları sunar. Düşmanınızı daha kolay kombinasyonlar için açın veya ölüme yakınken oyun alanını düzleştirin
  • Street Fighter'ın konuk yıldızı Akuma, Heihachi'nin karısıyla bir araya gelmek için Tekken 7'yi ziyaret eder. İyi gidemez ve onu görmelisin.
Yorumlar
Değerlendirme :
0 puan (0 kişi)

Yorum Yap

Lütfen bekleyiniz...
Discord