Tom Clancy's Wildlands
Tom Clancy's Wildlands

* UPLAY oyun hesabıdır.

* Postaya erişimi yoktur.

* Hesapta başka oyunlar da olabilir, bunlar hediye olarak verilir. Extra ücreti yoktur.

* Bu ürün PlayKey platformunda oynamaya uygun değil!


1) UPLAY programını indirin ve kurun https://uplay.ubi.com/

2) UPLAY istemcisinde oturum açın.

3) Oyunu indirin.9,99
75,00

Tom Clancy's Ghost Recon® Wildlands'ı tek başına veya arkadaşlarınızla oynayın - dördümüz atıcı, tehlikelerle dolu açık bir dünyada geçmektedir.

Çok da uzak olmayan bir gelecekte Bolivya, kanunsuzluğu ve şiddeti savunan acımasız bir uyuşturucu karteli olan Santa Blanca'nın yönetimi altına girdi. Amacı, dünyadaki en büyük uyuşturucu devletini yaratmaktır.

"Ghost" unuzu, silahlarını ve ekipmanını yaratın ve özelleştirin. Oyun tarzınızı seçme konusunda tam bir özgürlüğe sahip olacaksınız. Ekibinizi ileriye taşıyın ve karteli yok edin - tek başına veya arkadaşlarınızla birlikte.

En büyük macera açık dünyası. 60 farklı araçla yolda ve arazide, havada ve suda seyahat ederken çarpıcı ve çeşitli manzaralar yaşayacaksınız.

Santa Blanca karteline karşı mücadele Tobii Eye Tracking ile daha da gerçekçi hale geliyor. Genişletilmiş Görünüm, Bakış Açısı ve İletişim Çarkı gibi özellikler, kendinizi oyun dünyasına mümkün olduğunca kaptırmanıza ve bakışınızın yönünü değiştirerek çevredeki nesnelerle etkileşim kurmanıza olanak tanır. Bunu yaparken, tanıdık giriş cihazlarınızı kullanabilirsiniz. Bakış yönünü okumak için bir dizi özel işlev, oyuncular arasındaki iletişimi daha da kolaylaştıracak ve atışları daha da dinamik hale getirecek. Çevrenin keşfi gerçek bir maceraya dönüşecek.


Sistem Gereksinimleri
Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (yalnızca 64 bit sürümler)
Intel Core i5-2400S @ 2.5 GHz veya AMD FX-4320 @ 4 GHz veya eşdeğeri
6 GB Ram
Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX660 / AMD R9 270X (Shader Model 5.0 veya daha iyisi ile 2GB VRAM)
50 GB Boş alan

Yorumlar
Değerlendirme :
0 puan (0 kişi)

Yorum Yap

Lütfen bekleyiniz...
Discord