Watch Dogs: Legion
Watch Dogs: Legion

* UPLAY oyun hesabıdır.

* Postaya erişimi yoktur.

* Hesapta başka oyunlar da olabilir, bunlar hediye olarak verilir. Extra ücreti yoktur.

* Bu ürün PlayKey platformunda oynamaya uygun değil!


1) UPLAY programını indirin ve kurun https://uplay.ubi.com/

2) UPLAY istemcisinde oturum açın.

3) Oyunu indirin.24,99
75,00

Watch Dogs Legion (Watch Dogs 3) - Watch Dogs serisine aittir. Serideki önceki taksitlerde olduğu gibi, bir açık dünya aksiyon oyununa sahiptir. Oyun Londra'da geçiyor.

Arsa merkezinde, şehirde kurulan otoriter rejimle savaşan DedSec hacker grubunun Londra şubesi yer alıyor. Durumun bir sonucu olarak, Büyük Britanya kontrol altında. Şehrin vatandaşlarının özgürlüğü kısıtlanmış ve bir güvenlik şirketi olan Albion tarafından kontrol ediliyor.

Şehri direnişle kurtarmak için DedSec ekibi şehrin her yerinden kahramanlar arıyor. Oyuna katılan her karakterin kendi hikayesi, becerileri vardır. Oyunun gidişatını belli bir şekilde etkiliyor.

The Watch Dogs lejyon oyunu aksiyon macera türüne aittir ve üçüncü şahıs görüşüne sahiptir. Eylem, Londra'nın kurgusal bir temsilinde gerçekleşir. Tanınabilir ünlü alanlar ve turistik yerler.

Oyun dünyasında hem ayaklarınızın üzerinde hem de ulaşımın yanı sıra metro ile hareket edebiliyorsunuz. Oyuncunun kadrosuna bir karakter eklendikten sonra bir sınıf alır: dövüş, gizlilik veya hacker. Kontrol altında olmadıkları sürece tüm karakterlerin mahremiyeti vardır. Oyuncu, oyun sırasında birçok karakter alabilir, ancak her biri öldürülebilir.

Önceki bölümlerden farklı olarak, oyunda hemen hemen tüm NPC'lerin kontrolünü ele alabilir ve onlarla oyun boyunca ilerleyebilirsiniz. Karakter tam bir animasyon setine ve seslendirme, görünüm ve kişisel özelliklere sahiptir. Oyun ayrıca birkaç karakteri aynı anda kontrol etme yeteneğine de sahiptir.


Sistem gereksinimleri
Windows 10 (64-bit)
Intel Core i5-4460 / AMD Ryzen 5 1400
4 GB Ram
NVIDIA GeForce GTX 960 / AMD Radeon R9 290X
92 GB Boş alan

Yorumlar
Değerlendirme :
0 puan (0 kişi)

Yorum Yap

Lütfen bekleyiniz...
Discord